Evde veya iş yerinde Bosch kombi arızalandığında hemen bize ulaşın. Bosch kombi cihazları tüm modellerinde arızalarda 444 67 02 numaradan randevu alınız. Bosch kombi tamir & bakım için talebiniz üzerine İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde aynı gün adrese tam donanımlı araçlarımızla ulaşırız.

Bosch Kombi teknik servis firmamız kapsamında hermetik kombiler, yoğuşmalı kombi modelleri, bacalı kombilerde eski veya yeni nesil tüm cihazlarda servis sağlanır. Servis için adrese ulaşacak ekibimiz tam donanımlı olara gelir ve yerinde servis kolaylığı sunar. Kombinizdeki muhtemel parça değişim durumlarında tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onayınız dahilinde değişim gerçekleşir.

Bosch Kombi Tamiri

Kombiler son yıllarda kullanım oranlarında ciddi artış olan cihazlardır. Hem ısıtma hemde sıcak su için daimi çalışması gerekir. Olası arızalarda beklemeden tamir onarım gerekir. Hazırda sürekli bulunan Bosch servis ekibimiz kayıt işleminiz sonrasında sizlere ulaşır. Kombi ısıtmıyorsa, fan sorunu varsa, patlamalı yanıyorsa, su kaçırıyorsa, gürültülü çalışıyorsa, kart arızası verdiyse en hızlı tamir onarım hemen yapılır.

Bosch Kombi Tamir

bosch kombi tamiri

En Yakın Bosch Kombi Servisi Telefonu