Bosch klima cihazlarınızdaki teknik arızalarda hemen destek veriyoruz. Bosch klima servisi & Klima bakım 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden servis kaydı yapılabilir. Müşterilerimize Bosch klima teknik sorunlarında aynı gün ulaşıyoruz. %100 işçilik garantili klima tamir & onarım hizmeti için 20 yıllık tecrübeli firmamıza tercih ediniz.

Bosch marka Salon tipi klimalar, duvar tipi klimalar, kaset tipi klima, tavan tipi klima ve kanal tipi tüm klima çeşitlerinde tamir ve bakım servisi veriyoruz. Taşınma durumlarınızda klima yer değiştirme ve montaj desteğimizde vardır. Bosch klimalar 2022 yılı ile yeni ürün teknolojilerini satışa sunsa da firmamızda eski tip klimalar dahil tümünde işlem yapılır.

Bosch Klima Tamiri

Her klima cihazında tamir onarım mümkündür. Hurdacı veya eskiciciye vermeden önce mutlaka uzman desteği alınız. Klimalar bazen kullanıcılardan kaynaklı, kimi zaman parça ve aksam sorunlar ve çevresel faktörler sebebi ile arıza yapabilir. Her klimanın sorunu ne olursa olsun tamiri ve onarımı mümkündür. En kötü durumlarda arızalı parça tespit edilir ve onayınızla değiştirilir. Bosch servis ekibimiz bünyesinde klima cihazları için özel teknisyenler görev yapmaktadır.

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servis & Klima Bakım

En Yakın Bosch Klima Servisi Telefonu